Bemutatkozás

Bemutatkozás

2001-ben végeztem a Szegedi Tudományegyetem Állam és Jogtudományi Karán. Ezt követően több évet töltöttem el a közigazgatásban, illetve néhány évig egy civil szervezetnél dolgoztam, ahol vállalkozásfejlesztési programokban vettem részt. 2010-ben közjegyzőhelyettesként helyezkedtem el Dr. Mándoki István kecskeméti közjegyzői irodájában, majd 2012-től Kiskunfélegyházán Dr. Konkolyné Dr. Csikós Klára közjegyző mellett működtem közjegyzőhelyettesként. Közjegyzői kinevezésemet 2016-ban kaptam meg Kiskunfélegyháza 2. számú közjegyzői székhelyére.

Szakmai eredményeim

Egyetem után is folyamatosan törekedtem arra, hogy képezzem magam, először 2005-ben európai jogi szakjogász diplomát, majd a közjegyzői munkához szorosan kapcsolódó végrehajtási jogi szakjogász diplomát szereztem 2014-ben.

Két felsőfokú nyelvvizsgám van angol, illetve dán nyelvből, valamint középfokú nyelvvizsgám van német nyelvből.

Angol nyelvből szakmai felsőfokú nyelvvizsgát is szereztem, illetve angol nyelvi jogosítvánnyal is rendelkezem, ami azt jelenti, hogy angol nyelven készíthetek közjegyzői okiratokat.

2014-ben két szemesztert oktattam a Szegedi Tudományegyetem Polgári Jogi Tanszékén jogi asszisztensek részére „Ügyvédek és közjegyzők a gyakorlatban” címmel. 2018 óta pedig tagja vagyok az Igazságügyi Minisztérium jogi szakvizsga cenzori bizottságának.

Több publikációm is megjelent a közjegyzők hivatalos lapjában, a Közjegyzők Közlönyében (főbb témák: Európai Öröklési Rendelet, szerződési érvénytelenségi okok vizsgálata, ügyleti képviselet speciális jogesetei). Ezen kívül a helyi újságban, a Félegyházi Közlönyben is jelentek meg rövidebb cikkeim, amelyekben a közjegyzőség munkájára, jelentőségére igyekeztem felhívni a helyi lakosok figyelmét.

Közjegyzői Iroda

Irodánk Kiskunfélegyháza főutcáján, a Kossuth utcán, frekventált helyen található, egy műemléki védettséget élvező épületben, amelyet az önkormányzattal közösen újítottunk fel 2017-ben. Az iroda igényes kialakítása alkalmas arra, hogy ügyfeleinket a közjegyzői tevékenységhez méltó környezetben tudjuk fogadni.

A munkatársaink kiemelkedő szakmai felkészültséggel és hosszú, több éves közjegyzői irodai gyakorlattal rendelkeznek, akik mindannyian elkötelezettek az ügyfelek magas színvonalú kiszolgálásában.

Irodám